DSC0079

Григор'єва Вікторія Володимирівна

профессійний художник. Закінчила Українську Академію мистецтв та архітектури, багато років працювала в галузі графічного дизайну, та стояла на чолі кількох успішних видавничих проектів: працювала в якості арт-директора українського жіночого журналу «Наталі», а після, також на посаді арт-директора в «Жіночому журналі».
В останній час Вікторія займається переважно творчістю та викладанням. Особливо яскраво її талант розкривається в техніці акварелі. Її твори беруть участь у численних міжнародних конкурсах та бієнале:

FabrianoInAcquarello –Мижнародна биеналє по акварелі 2016, 2017, 2018 (Італія);
1-й Міжнародна акварельна біеналє в Пакистані 2016 (Пакістан);
1-й Міжнародний фестиваль акварелі в Іспанії 2016 (Іспанія);
VZart Міжнародна Акварельна Бієнале 2015 Тірана (Албанія);
Міжнародна Акварельна Бієнале Ajdovščina Кастра 2015 року (Словенія);
III Бієнале Internacional де Нуевас Текнікас ан Acuarela Caudete 2014 року (Іспанія);
участь у Всесвітньому конкурсі Акварель World Watercolor Competition 2014(Франція);
Публікація на 2 сторінки у міжнародному виданні: INTERNATIONAL WATERCOLOR ARTIST: HANDBOOK FOR ASPIRING ARTIST AND ART LOVERS  (Італія, США);
участь у Першому в Україні АРТ-АВІА Плєнері 2013 та у виставці у аєропорту Київ (Україна);
Твори зберігаються у приватних колекціях України, Польщі, Німеччини та США.

Твори Вікторії відзначені витонченим почуттям композіції та кольору, високою майстерністю та досконалим володінням технікою акварельного живопису. Більшість творів є результатом різноманітних комбінацій творчих прийомів: мокрого по мокрому, суха кисть, відмивок, з використанням акварельних олівців і пастелі.

Працюючи в класичному стилі, вона також використовує манеру А-La Prima.Твори Вікторії різноманітні за жанром: це й пейзажі, й натюрморти і дуже витончені та емоційні портрети. Ці твори швидко знаходять своє місце в сучасній архітектурі. Вони однаково органічно доповнюють інтер'єри суспильного призначення та приватні оселі, оформлені в будь-якому стилі.Викладання – це ще один різновид таланту Вікторії. Як на індивідульних уроках, так і на групових майстер-класах Вікторія знаходить спільну мову з учнями, та допомагає їм значно повисити рівень своєї майстерності.